Spínač od jednoho tlačítka - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Spínač od jednoho tlačítka

Tento rozšiřující modul umožňuje ovládat další zařízení od zmáčknutí vybraného tlačítka NUDV. Napájení modulu se zajistí připojením plochým vodičem, kterým se propojují NC-mod, podmínkou je mít k základní desce napáječ 12V. Tento kabel je upraven tak, že je delší a obsahuje 3 nalisované konektory, stejné provedení je pro připojení externího reproduktoru, nebo IP kamery.
Kablík s fastonem na konci se připojuje na tlačítko, které má být vybaveno funkcí vnějšího spínače. Každé tlačítko NUDV je vybaveno dvěmi fastony, kablík připojte na ten, který umožní správnou funkci, při připojení na druhý je přídavný spínač trvale sepnut. Na desce přídavného spínače je LED červená dioda, která indikuje sepnutí.
Konektor spínače je označen podle zvyklostí NC (v klidu sepnutý) COM (společný) a NO (v klidu rozepnutý), tento přepínací kontakt je galvanicky izolovaný od ostatních obvodů a proto jej lze použít pro ovládání široké škály zařízení.
Spínač má časovou konstantu 2sec, to znamená, že sepne při zmačknutí tlačítka okamžitě, drží sepnutý po dobu zmačknutí a rozpíná se 2 sec po puštění tlačítka.
NUDV lze vybavit jedním i více moduly přídavného spínače, tento modul spíná pouze od jednoho tlačítka, pokud chcete takovouto funkci od všech tlačítek, tak je to možné využitím módu 4 u jednoho ze standardních spínačů na základní desce NUDV.

Poslední změna: 8.1.2024
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky