NC-mod a klávesnice - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Tento modul se dodává ve dvou provedeních. Modul NC-mod4 má čtyři tlačítka a obsahuje elektroniku pro připojení na základní modul, nebo na předchozí NC mod4. Tento modul se připojuje pouze plochým kabelem – tlačítka a prosvětlení je již propojeno. Na modulu jsou dále svorky pro připojení dalších 4 tlačítek a napájení prosvětlení (na následujícím NM mod4). Modul NM mod4 se připojuje vždy na předchozí (v řadě myšleno od základního modulu) NC-mod4. Propojení není připraveno a je nutno propojit vodiči – zapojení je na obr 4. Propojení plochými kabely je usnadněno zámky konektorů bránící otočení, ale je nutno dodržet směr propojení – "To NUDV" je směr vedoucí vždy k základnímu modulu, "To Cmod" je směr na konec řady (na poslední NC-mod).

Modul klávesnice NKLA
Modul klávesnice se připojuje pouze plochým kabelem stejně jako modul NC-mod4, rozdíl je pouze v tom, že modul klávesnice je vždy poslední v řadě (nelze za něj připojit jiný další modul) a lze ho připojit pouze na první (přímo k základnímu modulu), na druhou (na výstup prvního NC-mod4) nebo na třetí (na výstup druhého NC-mod4) pozici. To znamená, že kromě klávesnice lze využít 0 – 18 tlačítek s přímou volbou (podle sestavy). Nejčastěji se používají sestavy:

  • NUDV2 + NKLA

  • NUDV2 + NC-mod4 + NKLA

  • NUDV2 + NC-mod4 + NM-mod4 + NKLA

  • NUDV2 + NC-mod4 + NM-mod4 + NC-mod4 + NKLA

  • NUDV2 + NC-mod4 + NM-mod4 + NC-mod4 + NM-mod4 + NKLA

Pozor při programování – je nutno správně určit na kterém místě je klávesnice připojena (parametr 48)
Volba se zadává postupným zmačknutím tlačítek s číslicemi, pro zadání hesla se jako první musí zmačknout symbol klíče, pro zavěšení se kdykoli zmačkne X a vrátný zavěsí. Od verze 7.8 firmware lze nastavit parametrem 40 možnost vytáčet DTMF  volbu během hovoru.

Poslední změna: 8.1.2024
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky