Zapojení - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Slim IPDP základní modul se skládá z desky vrátného a desky VoIP modulu, připojení konektorů a nastavovací prvky jsou na obrázku.

Na obrázku jsou dva vstupy pro dveřní kontakt. Stav těchto vstupů je zobrazován v nové verzi UDVguard a také na první WEB stránce s videem. Pro správnou funkci musíte příslužní vstupy aktivovat v základních parametrech.

Pro Slim IPDP je doporučeno použít napájení pomocí PoE technologie nebo střídavé napětí  min.11Vst - max.15Vst  nebo stejnosměrné napětí min.12Vss - max.18Vss. které se připojí na svorku "12V". Odběr IPDP je max.300mA. Tento zdroj lze použít zároveň pro napájení  zámku(ů), pak je třeba počítat ještě s odběrem elektrického zámku. V většinou vyhoví střídavý / stejnosměrný napáječ 12V/1A ÷ 2A.

Slim IPDP je vybaven obvodem pro napájení po UTP kabelu PoE.  Pokud máte síťový switch vybaven napájením  PoE, nebo vlastníte napáječ PoE (krabička velikosti síťového adaptéru vložená do přívodu UTP kabelu - IEEE802.3af) tak již pro funkci vrátného  nepotřebujete napájení 12V. Pokud používáte  elektrický zámek pro otevření dveří, tak musíte pro napájení zámku použít napájecí zdroj (pouze v obvodu s kontakty relé), nebo použít nízkoodběrový zámek a pak pro napájení  zámku požít svorku na vizitce (prosvětlení tlačítka) a při napájení PoE je zde 12V/350mA k dispozici.

Zapojení svorek kontaktů spínačů je na obrázku 2 . Označení "NO" znamená v rozpojený kontakt, "COM" znamená společný vývod (střední) a  "NC" znamená v klidu  spojený kontakt. Kontakty obou spínačů jsou galvanicky izolované vzájemně i od ostatních obvodů vrátného. Varianty zapojení spínačů jsou na obrázku  3 a 4.
Kamera je upevněna tak, že lze naklápět ve svislém směru (nahoru-dolu) tak aby obraz zabíral optimální prostor před vchodem, případně vyhověl instalaci pro invalidy.

Poslední změna: 5.9.2019
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky