Time Relay - časový spínač - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Time Relay - časový spínač

Time Relay - přídavný časový spínač   
obj. kód:1145/97

Přídavný časový spínač je určen jako doplněk k univerzálnímu vrátnému pro rozšíření možností ovládání dalších elektrických zámků, elektrických pohonů bran a pod.

Tento modul vyžaduje střídavé nebo stejnosměrné napájení v rozsahu 8 – 24V. Vstup reaguje na stejnosměrné nebo střídavé napětí v rozsahu 5 – 24V. Tento vstup je galvanicky oddělený a je možno jej nastavit tak, že reaguje na přivedení napětí nebo odpojení napětí. Kontakty relé jsou galvanicky oddělené od ostatních obvodů a jsou značeny dle zvyklostí COM=společný vývod, NC= kontakt v klidu spojený a NO= kontakt  v klidu rozpojený. Nastavení se provádí pomocí DIP přepínačů a lze nastavit nezávisle 4 režimy (Mode), nastavit čas sepnutí relé (Time) od 1sec do 15 sec a zpoždění (Delay) od 1sec do 30sec. Činnost je indikována červenou LED, po připojení napájení několikrát krátce blikne (autotest) a při provozu svítí, když je spínač relé aktivní.

TimeRelay - je nutno napájet z externího zdroje, buď se využije napáječ pro elektrický zámek komunikátoru, nebo lze použít např. tento napáječ.

Datum
Název
Druh
Velikost
1.12.2005Návod k použitíManual PDF497 kB
Poslední změna: 8.1.2024
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky