Programování z PC - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pro nastavování komunikátoru NLLW pomocí osobního počítače (PC) je potřeba mít speciální kabel KAB na sériový port a program LiftSet, dále je nutno mít komunikátor NLLW připojený na telefonní linku.
Postup:
-          připojte komunikátor NLLW na linku, nebo simulátor linky
-          propojte kabelem KAB komunikátor a PC (pokud nemá PC sériový port, pak je nutno použít redukci USB – COM). Komunikátor vyzvedne linku

POZOR - tento kabel obsahuje převodník 12V/3V a galvanické oddělení

obj.kód: 1145/99

Od poloviny roku 2008 lze použít USB kabel místo sériového, LiftSet je nutno použít V2.0 a novější. Drivery pro 32bit 64 bit verze PC pro Windows jsou ke stažení zde:
USB Driver pro kabel k NUDV 32bit (W98,WME,W2000,WXP,Vista)
USB Driver pro kabel k NUDV 32/64bit (XP, Vista
, W7 a W8)
Obsah ZIP archivu rozbalte do složky dle vlastního uvážení, po připojení USB kabelu k PC budete dotázáni, na cestu k ovladači, tam vyberte cestu k vaší složce a pokračujte podle pokynů instalátoru USB zařízení.

obj.kód: 1145/98

spusťte program LiftSet – komunikátor oznámí přechod do režimu PC programování. Po dobu činnosti (spuštění) programu LiftSet je komunikátor v tomto režimu – tento stav indikují kontrolky (pokud jsou zapojené) v kabině střídavým 1 sec blikáním. Při ztrátě spojení je nutné odpojit kabel od komunikátoru a znovu jej připojit – komunikátor vyzvedne a pokud je spuštěný program LiftSet, tak oznámí přechod do režimu programování.

Poslední změna: 5.9.2019
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky